Kimbino
Kimbino

Знову до школи 2024 - каталоги, листівки та акції

Зараз немає листівок.

Складаємо список необхідних речей для школи

Минає ще одне літо, діти відпочили та підросли. Ось-ось 1 Вересня. Для декого це свято знань буде першим. Так хочеться наповнити цей день лише позитивними емоціями! Тож пора готуватися. Батьки традиційно складають списки всього, що необхідно придбати перед початком навчання. Це різноманітний одяг, взуття, шкільне приладдя. Придбати їх можна не лише у вузькоспеціалізованих магазинах, але і у супермаркетах, де ви зазвичай купуєте їжу та все необхідне для дому.

Шопінг перед школою – це не обов’язково стрес

Підготовка дитини до школи для багатьох батьків може бути стресом. Звісно, доводиться витратити час та кошти, іноді й чималі, якщо вашій дитині необхідний ноутбук. Але при ретельному плануванні можна уникнути зайвих переживань. Якраз у цей період більшість магазинів мають вигідні акції та знижки на все необхідне для школи. Переглянувши листівки з акціями, ви зможете знайти найвигіднішу пропозицію та зекономити час та гроші.

Дозволяємо дітям робити вибір

Більшість дітей дуже радіють обновкам. Придбання речей для школи може бути ще одним способом провести разом час весело та з користю. Головне, залучайте дитину до вибору. Адже цим усім користуватиметься саме вона чи він. Школяр із більшим задоволенням йтиме до школи, якщо на спині буде нести ранець з улюбленим мультяшним героєм. Сучасний маркетинг про все подбав за вас. Вам точно вдасться знайти те, що підніме настрій вашій дитині та, можливо, навіть мотивуватиме її краще вчитися. Адже це мрія всіх батьків!

Більше акцій