Kimbino
Kimbino

Акції Арсен від 18.06.2024 - новий каталог Червень

ОГОЛОШЕННЯ
Арсен
ОГОЛОШЕННЯ

Арсен нові акції

3/5
Actual brochure
Хто тільки не знає Арсен! Завдяки чудовому асортименту товарів та цікавим пропозиціям він посів провідну роль на українському ринку!
Завдяки широкому асортименту товарів Арсен та його чудовим цінам ви можете отримати тут майже все, що вам потрібно.
Арсен регулярно представляє нові та чудові пропозиції. Що зараз є, починаючи з 18.06.2024? Ви можете знайти її тут.
Рекомендуємо поглянути на пропозиції інших магазинів. Як щодо Велмарт, Ашан, Сільпо, Metro, Таврия в, Мегамаркет, Novus, Велика кишеня, Fozzy та АТБ?

Ви шукали щось, чого не було на нашому веб-сайті? Тож спробуйте офіційний веб-сайт магазину evrotek.com.

Забудьте про надруковані листівки та повні поштові скриньки. Використовуйте онлайнові листівки на Kimbino, де найновіша пропозиція від Арсен завжди доступна, де б ви не знаходились.
Дякуємо, що знаходитесь на одній хвилі охорони навколишнього середовища та лісів. Переглядаючи листівку Арсен в електронному вигляді, ви заощадите багато паперу.

Купуючи товари в розпродажі, ви можете значно заощадити. Єдине, що ви повинні знати, це те, де продається товар. Ви дізнаєтесь про це легко і швидко завдяки листівкам в Інтернеті.

Ніколи ще не було так просто відстежувати останні пропозиції компанії Арсен. Єдине, що вам потрібно зробити, це підписатися на нашу розсилку або завантажити наш додаток Kimbino. Завдяки цьому ви ніколи не пропустите жодної спеціальної пропозиції від Арсен. Ваш Kimbino.

Онлайн каталоги на зручному сервісі Kimbino

Kimbino App
За допомогою нашого зручного онлайн-сервісу ви завжди знайдете актуальні каталоги з акційними пропозиціями та знижками ваших улюблених супермаркетів. Найновіші пропозиції від різних мереж в будь-який час доступні на сайті Kimbino Kimbino.com.ua. Вам більше не будуть потрібні друковані листівки, тому ви також зменшите використання паперу та кількість відходів, що є надзвичайно важливим для збереження ресурсів, зокрема лісів. Тож приєднавшись до нас, ви також захищаєте навколишнє середовище. Час переключитися на зручні онлайн каталоги, допомогти рятувати планету, а роблячи це, економити свої гроші!
ОГОЛОШЕННЯ

Улюблені товари на Kimbino:

Молоко
Масло
Йогурт
Шоколад
Салямі
Пиво
Сметана
Цукерки
Вершки
Печиво
Горілка
Морозиво
Салат
Картопля
Майонез
Ковбаса
Капуста
Груша
Оцет
Оселедець

Інші акції з категорії

ОГОЛОШЕННЯ