KimbinoKimbino
Kimbino
Актуальні пропозиції в Вибрати місто
Леруа мерлен
3/5

Акції Леруа мерлен від наступному тижні - новий каталог Серпень

ОГОЛОШЕННЯ

Леруа мерлен нові акції

Перегляньте свіжий каталог Леруа Мерлен та усі акції і знижки

3/5
Actual brochure

Якщо ви збираєтесь починати ремонт, облаштування нового житла чи навіть будівництво власного будинку, вам треба порівняти ціни на матеріали від різних постачальників. Радимо переглянути онлайн Леруа мерлен акції. Акції Леруа Мерлен та спеціальні ціни на величезний перелік товарів дійсні протягом наступному тижні.

Leroy Merlin — це велика міжнародна компанія, яка має свої магазини у 12-х країнах світу. Вона прагне встановлювати ціни, нижчі за середні на ринку, тому обов’язково вивчіть нинішні акції, які діють з наступному тижні. Каталог Леруа Мерлен можна переглянути на нашому веб-сайті.

Про компанію Леруа Мерлен та її мережу в Україні

Shop

Леруа Мерлен (Leroy Merlin) — це відома у всьому світі компанія-ритейлер, яка спеціалізується на торгівлі товарами для дому, облаштування житла, ремонту і будівництва. Її створили у Франції в далекому 1923 році. Нині загалом вона має понад 450 своїх магазинів у 13 країнах світу, в Європі, Азії, Африці та Південній Америці. Компанія є лідером в Європі за продажами товарів для будівництва та ремонту.

В Україні перший магазин Леруа Мерлен відкрився у 2010 році в Києві. У 2019 році мережа запустила перший магазин поза межами столиці — в Одесі. У 2020 році французи зробили цікавий крок — відкрили свій будівельний гіпермаркет всередині київського торгово-розважального центру Retroville. Магазин зайняв площу майже 5000 квадратних метрів. Таким чином компанія спробувала новий для себе формат в Україні — магазин середньої площі. Це свідчить про те, що закордонний інвестор хоче розвивати свою мережу в Україні і продовжувати конкурувати з іншими торговими мережами, такими як Агромат, Эпицентр та Юск.

Французька компанія досі залишається єдиною європейською мережею на українському ринку в сегменті DIY (від англ. Do It Yourself — «Зроби це сам»). Наразі вона має в Україні шість своїх магазинів. П’ять з них знаходяться в Києві, один — в Одесі. Працює великий Інтернет-магазин Леруа Мерлен онлайн, де є вибір з-понад 50000 найменувань товарів. Цінову політику вдало відображає девіз Низькі Ціни Кожен День. Компанія впевнено почуває себе серед інших українських торгових мереж категорії Дім і сад.

У магазинах мережі можна отримати чимало додаткових послуг. Це, наприклад:

 • тонування фарб;
 • послуги монтажу;
 • різка скла і дерева;
 • врізання замків і фурнітури;
 • оверлок обробка килимів та ковроліну;
 • пошиття штор за замовленням;
 • індивідуальне проектування дизайну кухні.

Для постійних клієнтів діє бонусна програма лояльності Клуб Леруа Мерлен. Учасники, зокрема, мають можливість обміняти бонуси на доставку, а також повернути товар протягом року, отримати послуги з установки та оренди техніки тощо.

Для професійних клієнтів діє окрема програма Клуб Про. Її учасники мають додаткові преференції, а саме можуть розраховуватися бонусами за товар, замовити товар за телефоном, Viber, e-mail за швидкою доставкою прямо на об’єкт тощо.

Звісно, замовляючи з каталогу Леруа Мерлен онлайн, можна оформити різний спосіб доставки. Наразі доступна доставка за адресою в Києві та Одесі, доставка Нова Пошта та самовивіз з магазину.

Подивитися адреси магазинів, режим роботи, детальні умови бонусних програм, а також перевірити статус свого замовлення за його номером можна на офіційному сайті www.leroymerlin.ua.

Асортимент товарів у магазинах і онлайн Леруа Мерлен

Assortment

Місія Leroy Merlin не обмежується просто продажом будматеріалів. Компанія прагне допомогти людям покращити умови їхнього життя. Тому в її магазинах доступний дуже широкий вибір товарів для дому, облаштування та декору оселі, обладнання для кухні та ванної кімнати і багато іншого.

У каталозі Леруа Мерлен онлайн представлені такі розділи:

 • будівельні матеріали;
 • садівництво;
 • інструменти;
 • покриття для стін, підлоги, плитка;
 • опалення, вентиляція, кондиціонування;
 • декор і облаштування оселі, освітлення;
 • товари для ванної та кухні;
 • столярні вироби і вироби з металу, безпека;
 • електротовари;

Варто також зазначити, що Leroy Merlin має великий асортимент продукції власних брендів. Як наголошує компанія, це вироби з добрим співвідношенням ціна/якість. Це, зокрема, Equation, Evology, Lexman, Standers (технічний комфорт, витратні матеріали), Spaceo, Sensea, Delinia, Artens (облаштування приміщень), Inspire, Luxens, Axton (фарби, декор, будівельна хімія), Naterial, Geolia, Sterwins, Dexter (сад, зовнішні роботи, інструменти).

Перегляньте свіжий Леруа мерлен акції і всі актуальні акції, спеціальні знижки і особливі пропозиції.

Онлайн каталоги на зручному сервісі Kimbino

Kimbino App
За допомогою нашого зручного онлайн-сервісу ви завжди знайдете актуальні каталоги з акційними пропозиціями та знижками ваших улюблених супермаркетів. Найновіші пропозиції від різних мереж в будь-який час доступні на сайті Kimbino Kimbino.com.ua. Вам більше не будуть потрібні друковані листівки, тому ви також зменшите використання паперу та кількість відходів, що є надзвичайно важливим для збереження ресурсів, зокрема лісів. Тож приєднавшись до нас, ви також захищаєте навколишнє середовище. Час переключитися на зручні онлайн каталоги, допомогти рятувати планету, а роблячи це, економити свої гроші!
ОГОЛОШЕННЯ
ОГОЛОШЕННЯ

Інші акції з категорії

Інші магазини в категорії Дім і сад

Читати

Поділіться

Kimbino
Закрити
пиво
піца
телефон
ноутбук
шафа
диван
шампунь
молоко