Kimbino
Kimbino
ОГОЛОШЕННЯ
Леруа мерлен
3/5

Акції Леруа мерлен від 03.05.2024 - новий каталог Травень

Леруа мерлен нові акції

Перегляньте свіжий каталог Леруа Мерлен та усі акції і знижки

3/5
Actual brochure

Якщо ви збираєтесь починати ремонт, облаштування нового житла чи навіть будівництво власного будинку, вам треба порівняти ціни на матеріали від різних постачальників. Радимо переглянути онлайн Леруа мерлен - Поточний каталог. Акції Леруа Мерлен та спеціальні ціни на величезний перелік товарів дійсні протягом від п’ятниці 03.05.2024.

Leroy Merlin — це велика міжнародна компанія, яка має свої магазини у 12-х країнах світу. Вона прагне встановлювати ціни, нижчі за середні на ринку, тому обов’язково вивчіть нинішні акції, які діють з 03.05.2024. Каталог Леруа Мерлен можна переглянути тут.

Про компанію Леруа Мерлен та її мережу в Україні

Shop

Леруа Мерлен (Leroy Merlin) — це відома у всьому світі компанія-ритейлер, яка спеціалізується на торгівлі товарами для дому, облаштування житла, ремонту і будівництва. Її створили у Франції в далекому 1923 році. Нині загалом вона має понад 450 своїх магазинів у 13 країнах світу, в Європі, Азії, Африці та Південній Америці. Компанія є лідером в Європі за продажами товарів для будівництва та ремонту.

В Україні перший магазин Леруа Мерлен відкрився у 2010 році в Києві. У 2019 році мережа запустила перший магазин поза межами столиці — в Одесі. У 2020 році французи зробили цікавий крок — відкрили свій будівельний гіпермаркет всередині київського торгово-розважального центру Retroville. Магазин зайняв площу майже 5000 квадратних метрів. Таким чином компанія спробувала новий для себе формат в Україні — магазин середньої площі. Це свідчить про те, що закордонний інвестор хоче розвивати свою мережу в Україні і продовжувати конкурувати з іншими торговими мережами, такими як Эпицентр, Юск та Агромат.

Французька компанія досі залишається єдиною європейською мережею на українському ринку в сегменті DIY (від англ. Do It Yourself — «Зроби це сам»). Наразі вона має в Україні шість своїх магазинів. П’ять з них знаходяться в Києві, один — в Одесі. Працює великий Інтернет-магазин Леруа Мерлен онлайн, де є вибір з-понад 50000 найменувань товарів. Цінову політику вдало відображає девіз Низькі Ціни Кожен День. Компанія впевнено почуває себе серед інших українських торгових мереж категорії Дім і сад.

У магазинах мережі можна отримати чимало додаткових послуг. Це, наприклад:

 • тонування фарб;
 • послуги монтажу;
 • різка скла і дерева;
 • врізання замків і фурнітури;
 • оверлок обробка килимів та ковроліну;
 • пошиття штор за замовленням;
 • індивідуальне проектування дизайну кухні.

Для постійних клієнтів діє бонусна програма лояльності Клуб Леруа Мерлен. Учасники, зокрема, мають можливість обміняти бонуси на доставку, а також повернути товар протягом року, отримати послуги з установки та оренди техніки тощо.

Для професійних клієнтів діє окрема програма Клуб Про. Її учасники мають додаткові преференції, а саме можуть розраховуватися бонусами за товар, замовити товар за телефоном, Viber, e-mail за швидкою доставкою прямо на об’єкт тощо.

Звісно, замовляючи з каталогу Леруа Мерлен онлайн, можна оформити різний спосіб доставки. Наразі доступна доставка за адресою в Києві та Одесі, доставка Нова Пошта та самовивіз з магазину.

Подивитися адреси магазинів, режим роботи, детальні умови бонусних програм, а також перевірити статус свого замовлення за його номером можна на офіційному сайті leroymerlin.ua.

Асортимент товарів у магазинах і онлайн Леруа Мерлен

Assortment

Місія Leroy Merlin не обмежується просто продажом будматеріалів. Компанія прагне допомогти людям покращити умови їхнього життя. Тому в її магазинах доступний дуже широкий вибір товарів для дому, облаштування та декору оселі, обладнання для кухні та ванної кімнати і багато іншого.

У каталозі Леруа Мерлен онлайн представлені такі розділи:

 • будівельні матеріали;
 • садівництво;
 • інструменти;
 • покриття для стін, підлоги, плитка;
 • опалення, вентиляція, кондиціонування;
 • декор і облаштування оселі, освітлення;
 • товари для ванної та кухні;
 • столярні вироби і вироби з металу, безпека;
 • електротовари;

Варто також зазначити, що Leroy Merlin має великий асортимент продукції власних брендів. Як наголошує компанія, це вироби з добрим співвідношенням ціна/якість. Це, зокрема, Equation, Evology, Lexman, Standers (технічний комфорт, витратні матеріали), Spaceo, Sensea, Delinia, Artens (облаштування приміщень), Inspire, Luxens, Axton (фарби, декор, будівельна хімія), Naterial, Geolia, Sterwins, Dexter (сад, зовнішні роботи, інструменти).

Перегляньте свіжий Леруа мерлен - Поточний каталог і всі актуальні акції, спеціальні знижки і особливі пропозиції.

Онлайн каталоги на зручному сервісі Kimbino

Kimbino App
За допомогою нашого зручного онлайн-сервісу ви завжди знайдете актуальні каталоги з акційними пропозиціями та знижками ваших улюблених супермаркетів. Найновіші пропозиції від різних мереж в будь-який час доступні на сайті Kimbino Kimbino.com.ua. Вам більше не будуть потрібні друковані листівки, тому ви також зменшите використання паперу та кількість відходів, що є надзвичайно важливим для збереження ресурсів, зокрема лісів. Тож приєднавшись до нас, ви також захищаєте навколишнє середовище. Час переключитися на зручні онлайн каталоги, допомогти рятувати планету, а роблячи це, економити свої гроші!
ОГОЛОШЕННЯ

Інші акції з категорії

ОГОЛОШЕННЯ

Інші магазини в категорії Дім і сад

Зареєструйся та користуйся всіма перевагами.