Kimbino
Kimbino

Акції Близенько від 17.06.2024 - новий каталог Червень

ОГОЛОШЕННЯ
Близенько
ОГОЛОШЕННЯ

Близенько нові акції

3/5
Actual brochure
Майже всі знають Близенько. Цей магазин є одним із лідерів на українсьому ринку.
Ви можете придбати майже все, що вам потрібно, за вигідними цінами в Близенько.
Близенько регулярно пропонує нові та вигідні пропозиції. Ця пропозиція діє з 17.06.2024, і її можна отримати, натиснувши тут.
Ці магазини Велмарт, Ашан, Сільпо, Metro, Таврия в, Мегамаркет, Novus, Велика кишеня, Fozzy та АТБ також можуть здивувати вас своїми вигідними цінами.

Ви не знайшли того, що шукали на нашому веб-сайті? Спробуйте офіційний веб-сайт магазину blyzenko.ua.

Забудьте про друковану форму листівок і починайте користуватися онлайн-версіями Kimbino. Ви можете зручно перевірити пропозицію Близенько в Інтернеті та в будь-який час. Більше ніяких відходів!
Чи знаєте ви, що захищаєте навколишнє середовище? Роблячи що? Використовуючи онлайн листівку Близенько, замість надрукованої!

Ви хочете заощадити гроші? Спробуйте зробити це, купуючи продукти за нижчими цінами, це незабаром принесе свої плоди.

Чи важко не пропустити найкращі спеціальні пропозиції від Близенько, коли вам потрібно їхати на роботу та піклуватися про свою сім’ю? Тож спробуйте по-іншому: підпишіться на нашу розсилку або завантажте додаток Kimbino Kimbino. Таким чином, ви переконаєтесь, що будете добре відстежувати спеціальні пропозиції від Близенько.

Онлайн каталоги на зручному сервісі Kimbino

Kimbino App
За допомогою нашого зручного онлайн-сервісу ви завжди знайдете актуальні каталоги з акційними пропозиціями та знижками ваших улюблених супермаркетів. Найновіші пропозиції від різних мереж в будь-який час доступні на сайті Kimbino Kimbino.com.ua. Вам більше не будуть потрібні друковані листівки, тому ви також зменшите використання паперу та кількість відходів, що є надзвичайно важливим для збереження ресурсів, зокрема лісів. Тож приєднавшись до нас, ви також захищаєте навколишнє середовище. Час переключитися на зручні онлайн каталоги, допомогти рятувати планету, а роблячи це, економити свої гроші!
ОГОЛОШЕННЯ

Улюблені товари на Kimbino:

Молоко
Масло
Йогурт
Хліб
Кава
Шоколад
Салямі
Піца
Сік
Пиво
Яблука
Чай
Сметана
Ананас
Цукерки
Полуниця
Макарони
Чіпси
Кетчуп
Морква

Інші акції з категорії

ОГОЛОШЕННЯ