Kimbino
Kimbino
ОГОЛОШЕННЯ

Акції Агромат від 05.07.2024 - новий каталог Липень

ОГОЛОШЕННЯ
Агромат

Агромат нові акції

Перегляньте каталог Агромат з великим вибором товарів для дому і ремонту

3/5
Actual brochure

Агромат — це один з провідних українських імпортерів плитки, сантехніки товарів для дому, ремонту та будівництва. Якщо ви хочете зробити свою оселю особливою і шукаєте матеріали та інструменти, вам точно треба подивитися онлайн Агромат - Поточний каталог. Ціни, знижки та спеціальні пропозиції діють протягом 05.07.2024 - 31.07.2024.

Ця торгова мережа відома своїм великим асортиментом, і користується повагою серед професіоналів. Сьогоднішні акції Агромат діють з 05.07.2024. Каталог Агромат з переліком акційних товарів та усіх знижок можна переглянути тут.

Про мережу магазинів Агромат

Shop

Agromat — один з найдавніших нині діючих імпортерів плитки в Україні. Мережу заснували у далекому 1993 році. Першими партнерами стали Kerko (Словаччина) і Znojmo (Чехія). Згодом компанія вже почала постачати продукцію таких відомих виробників, як Gustavsberg (Швеція), Oras (Фінляндія), Italgres (Іспанія), Kale (Туреччина), Sanchis (Іспанія).

Попри розвиток імпорту і торгової мережі компанія створює власні виробництва. Це, зокрема, фігурні елементи мощення, бетонна плитка. Починається видобуток і подальша переробка пегматитової сировини, яку постачають підприємствам фарфоро-фаянсової промисловості, виробникам кераміки. Нині компанія також володіє підприємствами Агромат-декор (виробник фризів, декорів, плінтусів, ступенів, панно, мозаїки тощо) та туристичною фірмою Агромат-Тур.

У 2000 році компанія вже є визнаним найбільшим імпортером на українському ринку та зокрема й серед магазинів категорії Дім і сад. У Києві відкрився торговий центр Світ Кераміки. Він став найбільшим в Європі спеціалізованим магазином цієї продукції. Через два роки тут відкрили окремий зал мозаїки.

У 2003 році Agromat запускає власне медіа-видання — журнал «Кераміка: стиль і мода». Тут регулярно публікують нові й ексклюзивні проєкти архітекторів і дизайнерів. Звісно ж, читачів знайомлять з новими колекціями відомих виробників. Згодом почав роботу і онлайн-журнал «Поради експертів від Агромат».

До речі, сьогодні під егідою компанії діє Клуб архітекторів і дизайнерів Agromat. Він об’єднує фахівців цієї сфери, влаштовує професійні події, презентації новинок, семінари, робочі поїздки на закордонні фабрики з навчанням і туристичною програмою.

У 2012 році в Києві відкрився торговий центр Керамік Сіті площею 8000 квадратних метрів. Це стало новою вершиною компанії. Крім найбільшого в Європі вибору плитки, мозаїки, сантехніки тут діють близько 100 шоу-румів з готовими рішеннями інтер’єру.

Усю продукцію імпортера можна замовити в Інтернет-магазині Агромат онлайн. Пошук бажаного товару полегшують численні фільтри. Крім того, можна зв’язатися з консультантами Інтернет-магазину, які допоможуть не тільки з вибором, а й розрахують потрібну кількість плитки та навіть порадять, як правильно облаштувати санвузол з нуля. Діє доставка по всій Україні і навіть за кордон. Той, хто поспішає закінчити ремонт, може замовити експрес-доставку.

Для постійних клієнтів Агромат пропонує знижки. А ще тут є зручні додаткові сервіси. Це, зокрема, порізка плитки, 3D візуалізація майбутнього інтер’єру. Тут роблять усе для того, щоб максимально спростити вибір і купівлю усього, що необхідно для будівництва і ремонту. Не випадково гасло компанії — Плитка і сантехніка тут і зараз.

Сьогодні 18 магазинів Agromat працюють у містах Київ, Вінниця, Кропивницький, Львів, Одеса, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Харків, Умань. Компанія також розвиває мережу магазинів під брендом Ceramic Fashion, де представлені елітна плитка і сантехніка. Така потужна торгова сітка дозволяє компанії впевнено конкурувати з магазинами інших мереж, такими як Эпицентр, Юск та Леруа мерлен.

Адреси усіх магазинів, їхнє розташування на мапі, режим роботи, умови програми лояльності та актуальні акції Агромат можна знайти на офіційному сайті agromat.ua.

Асортимент продукції магазинів Агромат

Assortment

Перелік товарів, які продаються в мережі магазинів компанії є одним з найбільших не лише в Україні, а й у Європі. Наприклад, тут можна обрати вироби серед 450 брендів плитки та 300 брендів сантехніки. Це, зокрема, Azulev, Cersanit, Novogres, Sanchis Azulejos, Pamesa, Villeroy&Boch, Kolo, Ido, Ceresit, Baumit та багато-багато інших.

Каталог Агромат онлайн містить такі розділи:

  • сантехніка;
  • меблі та світло;
  • мозаїка;
  • будівельна хімія;
  • інструменти;
  • термообладнання.

Перегляньте останній Агромат - Поточний каталог онлайн і всі діючі акції, знижки і спеціальні пропозиції.

Онлайн каталоги на зручному сервісі Kimbino

Kimbino App
За допомогою нашого зручного онлайн-сервісу ви завжди знайдете актуальні каталоги з акційними пропозиціями та знижками ваших улюблених супермаркетів. Найновіші пропозиції від різних мереж в будь-який час доступні на сайті Kimbino Kimbino.com.ua. Вам більше не будуть потрібні друковані листівки, тому ви також зменшите використання паперу та кількість відходів, що є надзвичайно важливим для збереження ресурсів, зокрема лісів. Тож приєднавшись до нас, ви також захищаєте навколишнє середовище. Час переключитися на зручні онлайн каталоги, допомогти рятувати планету, а роблячи це, економити свої гроші!
ОГОЛОШЕННЯ

Інші акції з категорії

ОГОЛОШЕННЯ

Інші магазини в категорії Дім і сад