KimbinoKimbino

Великдень 2022 - каталоги, акції, знижки

Зараз немає листівок.

Великдень 2022 в Україні та його символіка

Великдень 2022 є найбільшим святом у християнському календарі. Щороку його дата є іншою, але завжди припадає на неділю. Незмінними також залишаються врочистий настрій, традиції та світлий родинний Пасхальний дух. Під час Великодня християни згадують воскресіння Ісуса Христа. Своєю смертю на хресті він очистив людство від гріхів. Цьому святу передує Великий піст, покликаний спонукати віруючих до очищення і покаяння. Християни обмежують себе в їжі, а найголовніше намагаються менше грішити і молитися. На саму Пасху або у Велику суботу вірні йдуть до церкви і освячують продукти в своїх кошиках. Зазвичай це паска, яйця, сир, масло, ковбаса, сіль, хрін. Дехто кладе також сало. До паски додають родзинки, покривають глазур’ю. Яйця часто фарбують і розписують. Тоді їх уже слід називати крашанками та писанками. Усі ці продукти мають свою символіку, яка пов’язана зі здоров’ям і благополуччям. За православною традицією пасхальне богослужіння відбувається опівночі.

Свято родинного спілкування

Як і всі родинні свята в Україні, Великдень завжди супроводжується зустрічами за святковим столом. Вже пасхальну неділю прийнято починати із сімейного сніданку з освяченими продуктами. Часто у Великодні дні люди провідують родичів, частують одне одного. Тож напередодні Пасхи є особливо великий попит на продукти харчування, а господині проводять багато часу, готуючи святкові страви. Вітаємо вас з Великоднем! Радимо подивитися каталоги на нашому сайті, які містять усі акції та знижки від найбільших мереж магазинів України. Так ви зможете добре зекономити і вчасно підготуватися до величного свята Великодня.
Kimbino-white
tree
Дивіться акції ОНЛАЙН!
Зареєструватись

Цікаві факти про Великдень з усього світу

 • Цікаві факти про Великдень з усього світу
  У Великобританії під час Великодня жителі витрачають на шоколадні вироби 10% від свого річного заробітку. Щороку тут продають найбільше солодощів.
 • Цікаві факти про Великдень з усього світу
  Американці щороку розсилають своїм родичам та друзям близько 43 мільйони пасхальних привітань —куплених та виготовлених власноруч.
 • Цікаві факти про Великдень з усього світу
  На Бермудських островах щороку в Страсну п’ятницю запускають саморобних повітряних зміїв.
 • Цікаві факти про Великдень з усього світу
  У Фінляндії діти переодягаються у відьом, ходять вулицями і просять у перехожих яйця.
 • Цікаві факти про Великдень з усього світу
  В Ізраїлі, де за легендою розп'яли Ісуса, люди традиційно йдуть тією ж дорогою, якою Ісус йшов у день розп'яття.
Kimbino
Закрити
пиво
піца
телефон
ноутбук
шафа
диван
шампунь
молоко