Kimbino
Kimbino

Дім і сад спеціальні знижки - нові каталоги

Ми зібрали найновіші листівки та пропозиції від ваших улюблених компаній у категорії Дім і сад. Kimbino допомагає вам швидко знаходити пропозиції і тим самим економить час під час покупок.
Тут ви можете знайти листівки від відомих компаній, таких як Юск, Эпицентр, Леруа мерлен та Агромат, а також багатьох інших відповідних брендів.

Ми дуже раді, що можемо допомогти вам зробити покупки. У цьому розділі доступні онлайн-листівки 3. Перегляньте найновіші версії та сплануйте покупки швидше та простіше: Якщо вас цікавлять останні пропозиції та листівки у вашому місті, ви можете перевірити їх, ввівши назву міста у верхньому правому куті веб-сторінки, або вибрати його з наступного списку: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк та Запоріжжя.

Якщо ви хочете бути в курсі нових пропозицій ваших улюблених мереж, завантажте мобільний додаток Kimbino, який повідомляє вас про новітні листівки. Відтепер відстеження знижок стане задоволенням!
Дякуємо, що вибрали Kimbino. Забудьте про паперові листівки, яких ніколи не буває під рукою, коли вони нам потрібні. У Kimbino у вас є вся інформація, що стосується категорії Дім і сад, доступна цілодобово та без вихідних. Чудово, чи не так?
ОГОЛОШЕННЯ
ОГОЛОШЕННЯ
ОГОЛОШЕННЯ