KimbinoKimbino
Білла
3/5

Акції Білла від наступному тижні - новий каталог Липень

Білла нові акції

3/5
Actual brochure
Є лише кілька людей, які не були б знайомі з магазином Білла. Це насправді один з лідерів на українському ринку. Асортимент Білла настільки широкий, що тут ви можете придбати майже все, що вам потрібно. Ціни теж вам сподобаються. В інших магазинах ви можете знайти той самий товар за вигіднішу ціну. Спробуйте почати тут: Fozzy, Metro, Novus, VARUS, АТБ, Ашан, Велика кишеня, Велмарт, Еко маркет, Мегамаркет.

Ви обрали товар, але на нашому веб-сайті немає інформації про товар? Відвідайте офіційний веб-сайт магазину www.billa.ua.

Забудьте про надруковані листівки, вони більше вас не турбуватимуть. Тепер ви можете легко перевірити останню пропозицію Білла в Інтернеті на сайті Kimbino. Дякуємо, що знаходитесь на одній хвилі охорони навколишнього середовища та лісів. Переглядаючи листівку Білла в електронному вигляді, ви заощадите багато паперу.

Як заощадити легко і безболісно? Завдяки нижчим цінам!

Онлайн каталоги на зручному сервісі Kimbino

Kimbino App
За допомогою нашого зручного онлайн-сервісу ви завжди знайдете актуальні каталоги з акційними пропозиціями та знижками ваших улюблених супермаркетів. Найновіші пропозиції від різних мереж в будь-який час доступні на сайті Kimbino Kimbino.com.ua. Вам більше не будуть потрібні друковані листівки, тому ви також зменшите використання паперу та кількість відходів, що є надзвичайно важливим для збереження ресурсів, зокрема лісів. Тож приєднавшись до нас, ви також захищаєте навколишнє середовище. Час переключитися на зручні онлайн каталоги, допомогти рятувати планету, а роблячи це, економити свої гроші!
ОГОЛОШЕННЯ
ОГОЛОШЕННЯ

Інші акції з категорії

Читати

Поділіться

Kimbino
Закрити
пиво
піца
телефон
ноутбук
шафа
диван
шампунь
молоко